FARMA RODINY NĚMCOVY

Hodnocení: 70 %

O NÁS

Rodinná farma Němcova vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co naše zem dává. Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu. Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se na farmě přistavěl nový kravín. Dnes Farma rodiny Němcovy hospodaří na sto hektarech zemědělské půdy a její stáje pojmou stotřicet kusů těch nejlepších dojnic. Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu. Od roku 2005 farma zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně, převážně na bílý jogurt a sýry. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny. Mezi hlavní zásady farmy patří, šetrný přístup k životnímu prostředí.

MINIMLÉKÁRNA

V roce 2007 jsme záhájili zpracování mléka v naší minimlékárně. Mlékárna zpracovává 100% naší produkce. Díky stoupajícímu odbytu našich mléčných produktů, jsme se rozhodli k výstavbě nové mlékárny, která bude lépe vyhovovat našim požadavkům. Používáme systém výměnných obalů, které šetří životní prostředí. Obaly můžete oproti záloze vrátit.

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?

  1. Mléko z farmy a mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy obsahují potřebné živiny, vitamíny a další stopové prvky pro zdraví vývoj organismu dítěte, mladého i dospělého člověka, obvzvláště domácí jogurt.
  2. Mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy, které se dodávají na český trh, neobsahují konzervační látky, umělá barviva, sladidla, zvýrazňovače chuti ani zahušťovadla. Jedná se vždy o čistě přirodní produkty které mají svojí přirozenou chuť i vůni. Dále nabízíme česnek paličák, králík domácí, domácí klobásy, českou zeleninu.
  3. Mléko z farmy rodiny Němcovy je vždy v den dodávky čerstvé a pasterované pří šetrné pasteraci. Dá se koupit v našich kamených prodejnách, které jsou dostupné pražskou mhd. Zajištujeme rozvoz čerstvého mléka až do domu. Navštěvujem pravidelně farmářské trhy.
  4. Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně. Některé produkty (jogurt, tvaroh) získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.
  5. Hlavní zásadou farmy rodiny Němcovy je šetrný přístup k životnímu prostředí. Šetrním přístupem při výrobě mléčných výrobků a vratními obaly přispíváme k tomu, aby i naše děti mohlí nadále žít v ekologicky čistém prostředí.

 

 

KONTAKT

 

Adresa           Farma rodiny Němcovy s.r.o., Netín 78, 59444 Radostín na Oslavou
Telefon          603 838 627
E-mail            info@farmanemcova.cz
Web               http://www.farmanemcova.cz/

 

 

NETÍN

 Zpět

Hodnocení zákazníků


Kvalita
Čerstvost
Ochota
Cena
Pečlivost


Termíny trhů 2019

DUBEN: 6.4., 20.4.
KVĚTEN: 4.5., 18.5.
ČERVEN: 1.6., 15.6., 29.6.
ČERVENEC: 13.7., 27.7.
SRPEN: 10.8., 24.8.
ZÁŘÍ: 7.9., 21.9.
ŘÍJEN: 5.10., 19.10.
LISTOPAD: 2.11., 16.11.

VŽDY OD 8:00 DO 12:00 HOD.

Partneři

Futurum Ostrava

Odkazy

Facebook

Instagram