OVOCE, ZELENINA PROCHÁZKA

Hodnocení: 73 %

O NÁS

Malá firma vznikla v Němčičkách roku 1997. Od počátku podnikání se zabývám pěstováním různých druhů zeleniny a ovoce. Postupem času se firma rozšířila. V posledních letech se má firma soustředí na pěstování kořenové zeleniny a ovocných sadů. Mám trvalí zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné ovoce a zeleninu, stále zlepšovat a rozšiřovat své služby. Působím především v Jihomoravském kraji, ale také své plody prodávám v rámci farmářských trhů ve Východočeském kraji a v neposledním řadě také v hlavním městě – Praze.

Obec Němčičky leží v okrese Břeclav, 10 km od nájezdu na dálnici D2 v Hustopečích, v členitém terénu jihovýchodního výběžku Ždánického lesa. Nejnižší místo katastru obce je ve výšce 177 m n.m., nejvyšší 316 m n. m. Průchozí silnice spojují Němčičky se sousedními Velkými Pavlovicemi, Horními Bojanovicemi, Boleradicemi a Bořeticemi.
Doprava je zde pouze autobusová. Jde převážně o spoje do Velkých Pavlovic, Bořetic a Hustopečí. Nejbližší vlaková zastávka je v Bořeticích.

KONTAKT

Adresa      Pavel Procházka, Němčičky 213, 69107 Němčičky

NĚMČIČKY
stánek číslo: 0

 Zpět

Hodnocení zákazníků


Kvalita
Čerstvost
Ochota
Cena
Pečlivost